DIAGNOSTIKA KARMY VE VZTAHU

KARMICKÉ VZTAHY

   Zamysleli jste se někdy nad tím, co k sobě lidi přitahuje? Nebo proč dva lidé setrvávají ve vztahu, který je nejen nešťastný, ale leckdy krutý a ponižující? Kolikrát jste se dívali na vztahy svých blízkých a nechápali, jak se dokážou vyrovnat s návyky a jednáním svého partnera? Nejspíše by jste si řekli, že takového partnera by jste nesnesli.

Ale podívejme se na své vlastní vztahy, minulé i současné. Přitahuje Vás vždy ta "správná" osoba, nebo spíše určitý typ osoby, se kterou začnou být dřív nebo později stejné problémy, jako dříve s někým jiným? Máte pocit, že se věci opakují?
 


 

Ve vesmíru náhody neexistují, proto nemůže být náhodné ani setkání s Vaším stávajícím partnerem. Jsme přitahování a přitahujeme takové protějšky, kteří odpovídají vibraci našeho myšlení. Všechny vztahy našeho života jsou obnovením vazeb a spojení z minulosti. Na naše současné životy také stále působí přísahy ze srdce, které jsme učinili, prokletí a kletby, které jsme vyslovili nebo je na nás někdo seslal, kdysi v minulosti. Tyto pocity závazku, viny nebo sliby cudnosti a celibátu na nás stále působí, přestože si těchto energií nejsme vědomi. Časté jsou sliby a přísahy jako „Navždy tě budu milovat, nikdy na tebe nepřestanu čekat, žádný jiný muž mě  nikdy nebude  mít, atd. …“ Lidé jsou k sobě přitahováni vždy v ten správný čas a v době, kdy se zrovna potřebují od toho druhého něco naučit, žádný vztah totiž nevzniká bez důležité příčiny. Jinými slovy, přivoláme k sobě osobu, kterou potřebujeme v daném období našeho života, kdy jsme připraveni pochopit určité věci.
 

 

Možná to znáte, někoho potkáte, zamilujete se, a přesto jsou vám do cesty kladeny překážky a toho člověka, ať děláte co děláte, prostě nemůžete mít. Nebo se vám nedaří, jste nešťastní a možná si říkáte, že vás snad někdo proklel… A skutečně tomu tak může být. Všechny myšlenky a slova mají svou sílu a opravdu dokáží ublížit. Všechno je energie, která se vždy nějakým způsobem zhmotní.

 

 

 

Potřebujete pomoc nebo máte nějaký vážný problém ??? 

ZDE mě můžete kontaktovat!

 

 

Kontakt

Osudové vztahy

Karmické vztahy

Kontakt

Michele » karmalog, kabalista - Váš duchovní poradce. :-) Celá - Česká Republika +420 605 028 605 Michele.S@centrum.cz